Šaľa - Katowice - Rajecké Teplice - Londýn

27.08.2016

Kalendár pretekov je plný a stále si je z čoho vyberať. V sobotu 27.8.2016 sa naši pretekári zúčastnili 5.kola Slovenského inline pohára v Šali. V preteku deti do 13 rokov vyhral kat. chlapcov Daniel Šimko, v kat. dievčat sa Simona Gyuriová umiestnila na 2.mieste a tretie miesto obsadila Ema Gyuirová. V preteku na 17 km vyhrala Renáta Karabová, druhé miesto vybojovala Claudia Dohaničová, Miladka Šároššyová obsadila 3.miesto v kat. juniorky a Euridika Movčanová sa umiestnila o jednu priečku za ňou. Gabika Cifraničová vyhrala kat. U50. V mužskej kat. Matej Filip sa celkovo umiestnil na 4.mieste a na 1.mieste v kat. juniorov, Kamil Makeľ si vykorčuľoval 3.mieto v kat. U60, Marián Vaško 4.miesto U40 a Andrej Sabol 3.miesto U70+. Po vyhlásení výsledkov sme sa rozdelili ´´banana car´´ smeroval do Katowic (POĽ) a naše nádeje do Rajeckých Teplíc na 3.kolo DIP 2016. V nedeľu 28.8.2016 sa za pekného slnečného počasia bojovalo v Rajeckých Tepliciach aj o celkové poradie DIP. Ema Gyuriová vyhrala v kategórii ml. žiačky, Simona Gyuriová kategóriu st. žiačky a Daniel Šimko v kategórii st. žiaci. Svojím víťazstvom si naši pretekári vybojovali aj 1.miesto v celkovom poradí DIP vo svojich kategóriách. Miladka Šároššyová sa umiestnila na 2.mieste a Euridika Movčanová na 1.mieste v kat. juniorky.

Zastúpenie sme mali aj na preteku Puchar Ślaska v Katowiciach. Matej Filip a Claudia Dohaničová vyhrali pretek na 21 km, Kamil Makeľ sa umiestnil na 8.mieste a Andrej Sabol na 29.mieste. Marián Vaško štartoval na 42 km, v kat. 30+ sa umiestnil na 3.mieste.

A nakoniec sme mali jednu pretekárku aj na Londýnskom inline maratóne. Martina Karabová v preteku na 42 km sa umiestnila na prvom mieste.

Blahoželám všetkým pretekárom za účasť a krásne výsledky. Sezóna sa nám blíži pomaličky ku koncu :) Na záver sa ešte zúčastníme mini sústredenia v dňoch 31.8-1.9 v Poprade, kde okrem tréningu na ovále určite nebude chýbať súboj chlapci verzus dievčatá vo futbale, (dievčatá tento krát to dáme :) pre mladších aj túra v Tatrách a na starších čaká cyklo trip. Keď budete v týchto dňoch v blízkosti Popradu a budete mať chuť si s nami potrénovať budeme radi ak sa k nám pridate. V sobotu 3.9.2016 sa zúčastníme M-SR v maratóne v Zemplínskom Klečenove.

© 2024 Skating Club Košice ׀ Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!